Podkładki pod myszki ROCCAT

W ofercie niemieckiego producenta akcesoriów dla graczy ROCCAT znajdują się myszki dla profesjonalnych graczy, które słyną ze swojej precyzji oraz niezawodności. Nawet najlepsza myszka nie pokaże swojego potencjału bez odpowiedniej podkładki, dlatego firma stworzyła także własną linię podkładek pod myszki, które idealnie współpracują z sensorami wykorzystywanymi w produktach dla graczy tego producenta.

Podkładki materiałowe

W ofercie ROCCAT znajdziemy głównie podkładki materiałowe, które różnią się fakturą, rozmiarem i sposobem prowadzenia. Wszystkie posiadają obszyte rogi zwiększające komfort użytkowania i trwałość, bo to krawędzie są najbardziej wrażliwym na uszkodzenia elementem podkładki. W zależności od preferencji można wybrać podkładki o fakturze bardzo śliskiej, która umożliwia bardzo szybkie ruchy i minimalne tarcie. Dla graczy lubiących większą precyzję polecane są podkładki Taito, które mimo gładkiej powierzchni zapewniają delikatne tarcie. Podkładki SENSE charakteryzują się hybrydowym pokryciem, które niemal całkowicie redukuje opór i zapewnia idealny poślizg dla fanów wysokiej czułości.

Rozmiary podkładek

Każdy model podkładki występuje w kilku rozmiarach, w tym także w największym, który pozwala na jednej macie umieścić klawiaturę oraz myszkę jednocześnie. Dzięki specjalnej strukturze włókien podkładki są łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co znacząco zwiększa ich trwałość i nawet w przypadku ultracienkich podkładek o grubości dwóch milimetrów pozwala na bezkompromisowe użytkowanie, bez zmartwienia o wytrzymałość.

Faktura podkładek

ROCCAT stawia na komfort użytkowania i przyjemność płynącą z gry, dlatego faktura wszystkich podkładek jest przyjemna w dotyku i nie wywołuje nieprzyjemnych obtarć oraz nie daje objawów zużycia wraz z czasem. Niemiecki producent podkreśla, że właściwości poślizgu są takie same po kilku latach użytkowania jak świeżo po wyjęciu z pudełka. Gumowana podkładka gwarantuje stabilność na biurku i brak poślizgu, a jej utwardzane wnętrze sprawia, że żadne nierówności biurka nie będą wpływać na komfort użytkowania.