Samsung Galaxy A20e – czy zakup się opłaca?

W dzisiejszych czasach nowoczesny smartfon nie musi kosztować majątku. Osoby, które oczekują wysokiej funkcjonalności oraz wydajności mogą wziąć pod uwagę modele z średniej półki cenowej. Przykładem jest Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue. Warto jest dowiedzieć się więcej o tym modelu.

Efektowny designSamsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue

Opisywany smartfon zwraca uwagę już na pierwszy rzut oka. Przyciąga on spojrzenia swoim minimalistycznym, a zarazem efektownym designem. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują urządzenia o optymalnych wymiarach. Nie jest ono ani zbyt małe, ani zbyt duże. Pewnie leży w dłoni, co bezpośrednio wpływa na komfort eksploatacji.
Należy zaznaczyć, że obudowa została wykonana z mocnego tworzywa. Jest ono mniej podatne na zarysowania, czy też pęknięcia. Telefon może przetrwać upadek z niewielkiej wysokości. Warto jest jednak zadbać o dodatkowe zabezpieczenie ekranu, tak aby zminimalizować ryzyko przedwczesnego zniszczenia.

Doskonałe parametry

Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue spełni oczekiwania tych, którzy przywiązują dużą wagę do parametrów użytkowych. Jest to model wydajny, który sprawdzi się nawet podczas intensywnego użytkowania. Poradzi sobie z dużą liczbą aplikacji. Nie trzeba obawiać się o zacinający się system, czy też błędy, które często pojawiają się po pewnym czasie użytkowania. W tym przypadku użytkownicy chwalą sobie ponadprzeciętną niezawodność.
Należy wspomnieć, że Dual SIM nie stwarza żadnej przeszkody do zainstalowania karty pamięci. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni.

Wysokiej klasy obiektyw

Omawiany model posiada wysokiej klasy obiektyw główny, który znajduje się z tyłu obudowy. Dzięki niemu można stworzyć zdjęcia o rewelacyjnych parametrach. Trzeba jednak wspomnieć, że aparat średnio radzi sobie ze zdjęciami w nocy.

Przedni obiektyw pozwala stworzyć wyraźne selfie. Jakość materiałów wideo znajduje się na przyzwoitym poziomie. Wielu użytkowników skarży się na brak stabilizacji podczas nagrywania.