Powietrze dobrze nawilżone

powietrze_dobrze_nawilzone.jpg

Wysokiej jakości powietrze w domu jest bardzo ważne. W końcu we własnym „M” spędzamy większość doby i zwykle jest to część przeznaczona na odpoczynek. By był on zdrowy i dawał dużo energii na następny dzień, nie możemy oddychać zbyt suchym powietrzem.

Po kilku godzinach nie jest to zbyt komfortowe, a w dodatku może stać się przyczyną bólu gardła i gorszego samopoczucia. Niestety o zbyt suche powietrze nietrudno, zwłaszcza wtedy, gdy zainstalowaliśmy klimatyzator. Z jednej strony możemy cieszyć się niską temperaturą, gdy na dworze ostro grzeje słońce, z drugiej jednak sami narażamy się problemy zdrowotne.

Minus klimatyzacji możemy jednak łatwo zniwelować, przy pomocy niewielkiego nawilżacza powietrza. Urządzenia tego typu znajdziemy w każdym sklepie oferującym sprzęty RTV/AGD. Na rynku dostępne są zarówno starsze, jak i bardziej nowoczesne modele, wyposażone w sygnalizatory diodowe.

Istnieją też specjalne nakładki na butelki z wodą, które zamieniają zwykłą „mineralkę” w nawilżacz.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>