Powietrze dobrze nawilżone

www.najstarszekomputery.net.pl

powietrze_dobrze_nawilzone.jpg

Wysokiej jakości powietrze w domu jest bardzo ważne. W końcu we własnym „M” spędzamy większość doby i zwykle jest to część przeznaczona na odpoczynek. By był on zdrowy i dawał dużo energii na następny dzień, nie możemy oddychać zbyt suchym powietrzem.

Po kilku godzinach nie jest to zbyt komfortowe, a w dodatku może stać się przyczyną bólu gardła i gorszego samopoczucia. Niestety o zbyt suche powietrze nietrudno, zwłaszcza wtedy, gdy zainstalowaliśmy klimatyzator. Z jednej strony możemy cieszyć się niską temperaturą, gdy na dworze ostro grzeje słońce, z drugiej jednak sami narażamy się problemy zdrowotne.

Minus klimatyzacji możemy jednak łatwo zniwelować, przy pomocy niewielkiego nawilżacza powietrza. Urządzenia tego typu znajdziemy w każdym sklepie oferującym sprzęty RTV/AGD. Na rynku dostępne są zarówno starsze, jak i bardziej nowoczesne modele, wyposażone w sygnalizatory diodowe.

Istnieją też specjalne nakładki na butelki z wodą, które zamieniają zwykłą „mineralkę” w nawilżacz.

One comment

  1. Alfonsyna Domagała

    Hej wszystkim, artykuł dość ciekawy, ale autor mógłby bardziej rozwinąć temat. Ale czytało się to nawet fajnie. Wszystkich zainteresowanych tematem zachęcam do czytania. Trzeba powiedzieć, że człowiek zna się na sprawie. Pozdro

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *